Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11002
Stary 17.04.2011, 20:46
GWno o ile może fałszować polityczną rzeczywistość to raczej wyników sportowych nie zmieni i dlatego się tak wk...ją. RoMan ze swoją dziewczyną nie zrobią z tego cyrklu po drugiej stronie Błoń normalnego klubu, a z jej właściela człowieka sukcesu. Dlatego można było wypisywac dyrdymały o LM (wywiad z Filipiakiem), o "najpiekniejszym" w Europie kurniczku, az do momentu gdy przyszedł czas weryfikacji. Nie chcąć wyjśc na totalnych idiotów zaczęli pisać tak jak jest.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 17.04.2011 o godz. 20:53.
Odpowiedz cytując