Acima napisał(a):

Zaraz, zaraz czy to nie ty tak zaciekle krytykowałeś politykę transferową Wisły jakieś 3-4 miesiące temu?
Tutaj cytuje twoje komentarze:
Tak na szybko wkleiłem kilka twoich histerycznych komentarzy, w których jechałeś po wychwalanych obecnie Valckxsie, Basałaju i Cupiale.
|
WOW, gratuluje, poszukaj jeszcze trochę może uda cie się zanieść więcej. (Podpowiem ci najwięcej jest właśnie w momencie odejścia Pawła) Wydrukuj sobie i opraw w ramkę. Zapomniałeś nazwać mnie kibicem sukcesu i zaapelować o bana. Powodzenia.