Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44065
Stary 17.04.2011, 20:30
Acima napisał(a):Wyświetl post
Zaraz, zaraz czy to nie ty tak zaciekle krytykowałeś politykę transferową Wisły jakieś 3-4 miesiące temu?

Tutaj cytuje twoje komentarze:







Tak na szybko wkleiłem kilka twoich histerycznych komentarzy, w których jechałeś po wychwalanych obecnie Valckxsie, Basałaju i Cupiale.
WOW, gratuluje, poszukaj jeszcze trochę może uda cie się zanieść więcej. (Podpowiem ci najwięcej jest właśnie w momencie odejścia Pawła) Wydrukuj sobie i opraw w ramkę. Zapomniałeś nazwać mnie kibicem sukcesu i zaapelować o bana. Powodzenia.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 17.04.2011 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując