Pan Jotka napisał(a):

|
Podczas któregoś z wczorajszych meczy komentator wspomniał swietny wystep Meliksona, a potem powiedział, że podobno przygląda się Wisła kolejnemu zawodnikowi z Izraela przy ktorym Melex to cienki bolek...
|
Komentator wspominał, że jakiś piłkarz grający w meczu Polska - Izrael (na poziomie młodzieżowym), wypowiedział się na temat umiejętności jakiegoś juniora z Izraela, że Melikson w porównaniu z nim to cienki bolek. I tenże komentator zasugerował, aby zwrócić na tego młodego piłkarza uwagę, nic nie wspominał o zainteresowaniu Wisły. Trochę to mało zrozumiałe, ale ze względu na obecny stan umysłu, jaśniej nie mogę.