Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10765
Stary 17.04.2011, 20:20
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Chyba masz rację. A przy okazji to zjeby z weszło.com musza sie głupio czuc bo już przed rozpoczęciem rundy liczyli że będzie on niewypałem. Podczas któregoś z wczorajszych meczy komentator wspomniał swietny wystep Meliksona, a potem powiedział, że podobno przygląda się Wisła kolejnemu zawodnikowi z Izraela przy ktorym Melex to cienki bolek...
no bo Krzysio myślał, że sprowadzamy jakiegoś tam piłkarza ze średniaka z Izraela, tymczasem my sprowadziliśmy nie dość, że lidera tej ekipy, to jeszcze jednego z najlepszych graczy tej ligi

wiem, że to czytasz, więc pozdrawiam weszło
Odpowiedz cytując