avangarda napisał(a):

|
Jeśli dobrze liczę to C+ się pomyliło - napisali, że to 3 raz Melikson jest w 11 kolejki, a tymczasem już 4 raz: Arka, Widzew, Jaga, Bełchatów. Cztery razy na siedem kolejek!
|
Chyba masz rację. A przy okazji to zjeby z weszło.com musza sie głupio czuc bo już przed rozpoczęciem rundy liczyli że będzie on niewypałem. Podczas któregoś z wczorajszych meczy komentator wspomniał swietny wystep Meliksona, a potem powiedział, że podobno przygląda się Wisła kolejnemu zawodnikowi z Izraela przy ktorym Melex to cienki bolek...