Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10995
Stary 17.04.2011, 19:10
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Co do Małka to doprawdy nigdy nie zrozumiem jak ktoś kto jest tak słabym sędzią, i potwierdza to niemal w każdym meczu, może być uważany przez piłkarską centralę za czołowego arbitra w kraju. Pieprzone kolesiostwo...
Małek dalej w policji pracuje?
Odpowiedz cytując