legion18 napisał(a):

|
Co do Małka to doprawdy nigdy nie zrozumiem jak ktoś kto jest tak słabym sędzią, i potwierdza to niemal w każdym meczu, może być uważany przez piłkarską centralę za czołowego arbitra w kraju. Pieprzone kolesiostwo...
|
Małek dalej w policji pracuje?