Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
10994
17.04.2011, 19:00
Co do Małka to doprawdy nigdy nie zrozumiem jak ktoś kto jest tak słabym sędzią, i potwierdza to niemal w każdym meczu, może być uważany przez piłkarską centralę za czołowego arbitra w kraju. Pieprzone kolesiostwo...
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18