Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10994
Stary 17.04.2011, 19:00
Co do Małka to doprawdy nigdy nie zrozumiem jak ktoś kto jest tak słabym sędzią, i potwierdza to niemal w każdym meczu, może być uważany przez piłkarską centralę za czołowego arbitra w kraju. Pieprzone kolesiostwo...
Odpowiedz cytując