Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
10988
17.04.2011, 18:09
Patrząc na gre Śląska i Lechii w ostatnich 2 meczach, no nie wygląda to dobrze dla nich. Kto jak kto, ale musimy sobie z nimi poradzić.
zdzichu411
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zdzichu411
Znajdź inne posty napisane przez zdzichu411