Jeszcze pozostaje tyle meczy i tyle punktow do zdobcia lub stracenia-ze ferowanie kto spadnie jest kompletnie bez sensu.
Polonia Bytom odstaje i pilkarsko i organizacyjnie ,do tego problemy finansowe itd.
Cracovia z kolei kto wie czy ktos nie znajdzie jakich hakow w postacii czynow korupcyjnych .A potem beda sie sadzic do zimy.Towarzysz Filipak zacznie działac.
Takze spadek ,w Polsce -kraju bezprawia -jak ja to okreslam-nigdy nic nie wiadomo.,i jak to Pilsudski mawial "Naród wspaniały, tylko ludzie k....y".
P.S Jestem ciekaw czy jutrzejsze Gowno Prawda wspomni cos o oprawie kibicow w Poznaniu.Ale tą sprawe zapewne przemiliczy bo musiala by drążyc haniebny temat przeszlosci Szechtera-vel Michnika a wlasciwie jego ojca i przyrodniego brata- w obu przypadkach morderców.
www.szechteriada.org <- do poczytania.