Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10987
Stary 17.04.2011, 17:49
Jeszcze pozostaje tyle meczy i tyle punktow do zdobcia lub stracenia-ze ferowanie kto spadnie jest kompletnie bez sensu.
Polonia Bytom odstaje i pilkarsko i organizacyjnie ,do tego problemy finansowe itd.
Cracovia z kolei kto wie czy ktos nie znajdzie jakich hakow w postacii czynow korupcyjnych .A potem beda sie sadzic do zimy.Towarzysz Filipak zacznie działac.

Takze spadek ,w Polsce -kraju bezprawia -jak ja to okreslam-nigdy nic nie wiadomo.,i jak to Pilsudski mawial "Naród wspaniały, tylko ludzie k....y".

P.S Jestem ciekaw czy jutrzejsze Gowno Prawda wspomni cos o oprawie kibicow w Poznaniu.Ale tą sprawe zapewne przemiliczy bo musiala by drążyc haniebny temat przeszlosci Szechtera-vel Michnika a wlasciwie jego ojca i przyrodniego brata- w obu przypadkach morderców.



www.szechteriada.org <- do poczytania.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.04.2011 o godz. 18:06.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując