Widzę, że podniosłem niebezpieczny temat

"Dotknąłem" Wilka i był to "zły dotyk"

Żeby było jasne - podoba mi się gra Wilka i też mi się wydawało, że powinien już teraz zastąpić Sobola. Napisałem tylko, że jednak Maaskant widzi coś innego niż my i że jednak coś w tym jest.
Widziałem pomeczową wypowiedź Wilka Kluvi . Uważam, że nie tylko warto obejrzeć relację do końca, warto to również obejrzeć ze zrozumieniem
