|
Nie zgodzę się z Ogryzkiem, że grę kreuje tylko i wyłącznie Melikson. Cała drużyna nieźle jest poustawiana taktycznie i ta pierwsza jedenastka gra całkiem nieźle. Widać, że problemów z wkomponowaniem się w zespół nie miał niegrający w ostatnich kilku meczach Sivakov, który zagrał przyzwoite spotkanie, choć był najgorszym piłkarzem drugiej linii. Bardzo podoba mi się konsekwentne stawianie na Jirsaka przez Maaskanta - buduje mu w ten sposób zaufanie, a dzięki temu ten piłkarz w końcu się ogrywa i może zacznie się spłacać, więc radziłbym się wstrzymać z krytyką Jirsaka, bo on w tej rundzie wreszcie ma czas do wykazania się w środku pola.
Co do GKSu - jak dla mnie grali beznadziejny mecz ostatnio, choć Wisła była w formie, bo było kilka ładnych akcji na jeden kontakt. Pamiętajmy, że zwycięstwo nam się należało - sędzia nie zauważył dwóch ewidentnych karnych dla Wisły.
|