|
Jeśli chodzi o Kosowskiego, to myślę, że o ile jest w formie, to Wiśle jeszcze mógłby się przydać. Byłby świetną alternatywą dla Kirma czy Małeckiego, którzy grają "fałszywych" skrzydłowych. Scenariusz jest bardzo prawdopodobny taki, że - odchodzi Żurawski, przychodzi Kosowski, który obecnie jest w formie. Na taką zmianę bym się zgodził, jeśli Kosa jest w stanie coś wnieść pożytecznego do drużyny, to można go spróbować na sezon. Pamiętajmy, że w Man Utd gra Giggs, który ma 37 lat i całkiem nieźle sobie radzi - Kosowski a Giggs to zupełnie inne bajki(nie ma porównania), ale Kosowski jako zawodnik, który wchodzi na końcówki i wygrywa mecze, bardzo by się przydał.
|