|
W mojej opinii Wilk będzie klasowym defensywnym pomocnikiem, nie gorszym piłkarsko od Sobola. Pewnie mentalnie nie dorówna Sobolowi, ale mimo wszystko najwyzszy czas zacząc na niego stawiać. Wieku nie oszukasz, niestety. Tak jak mówili przedmówcy, Radek jest co raz wolniejszy, a braki musi nadrabiać walecznością i ostrością gry. Co raz wiecej tez w jego podaniach niedokładności i strat.. O tym który zagra danego meczu niech decyduje dyspozycja, a nie nazwisko.
|