Ale zmieniliście front

Jeszcze tydzień temu wszyscy jak jeden mąż twierdzili, że żydki się utrzymają. A dziś euforia - spadają. Ja podobnie jak tydzień temu mówię - spokojnie, kilka meczy jeszcze zostało. Mogą spaść, ale mogą też wygrać w czwartek z słabiutkim Zagłębiem i już może być tylko 1 pkt straty do bezpiecznego miejsca. Ja bym jeszcze ich nie skreślał, ale mimo wszystko skłaniałbym się do opinii, że jednak spadną.