Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10972
Stary 17.04.2011, 15:19
Kurde, nie wiedziałem, ze nasz Gdyński fan club jest tak liczny.. tylko nie rozumiem, po co chodzi na mecze Arki z Cracovia? Z trybun 'Kto nie skacze ten za Wisłą', a ponad polowa trybun sobie siedzi lub stoi Ogolnie te dwa kluby sa żenujące, oba powinny polecieć i tyle
Odpowiedz cytując