Kurde, nie wiedziałem, ze nasz Gdyński fan club jest tak liczny.. tylko nie rozumiem, po co chodzi na mecze Arki z Cracovia? Z trybun 'Kto nie skacze ten za Wisłą', a ponad polowa trybun sobie siedzi lub stoi

Ogolnie te dwa kluby sa żenujące, oba powinny polecieć i tyle