Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10969
Stary 17.04.2011, 14:49
Pamiętacie jak ktoś zamieścił tutaj cytat z forum Cracovii gdzie koleś pisze, że Klich lepszy od naszego Meliksona?

Teraz są takie opinie :

Cytat:
Klich dla kogo ty grasz ? Sodóweczka już wali w dekla , gwiazdko ?
Przewrotne są żydki, nie powiem
Odpowiedz cytując