Cytat:
|
Na koniec napiszę raz jeszcze - Cezary Wilk to niezły grajek, jednak Sobolowi w formie może co najwyżej buty nosić. A zastąpić Sobola wypadałoby kimś, kto dorówna Radkowi za jego najlepszych czasów (a nie tylko teraz, gdy forma już nie ta...).
|
dobra, dobra, ale Sobol w formie był chyba ze dwa lata temu
Czarek jest niezły, ale Sobol jest jeszcze gorszy
niestety, z całym szacunkiem dla Radka