masada napisał(a):

|
Poza tym to żałosne wyciąganie żydowskiego pochodzenia Michnika, gówniarstwo i tyle.
|
To jakiś wstyd, czy co? Tak się po prostu chłopaczyna nazywa i nic tego nie zmieni. Co więcej, jak ktoś mu wypomina szechterostwo, to jest źle, ale jak przyjmuje nagrodę "Żyda roku", to jest git i malina.
To tak na marginesie.