Wyświetl pojedynczy post
Michal_b3
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21633
Stary 17.04.2011, 13:48
Szybkie pytanie - bedac w stolicy dostalem mandat za jazde bez biletu - 100zl (po 7 dniach 150), jak to wyglada ze sciaganiem malych kwot na taka odeglosc? Robia to skutecznie? Studiuje i nie pracuje. Jezeli nie zaplace to jak dalej moze potoczyc sie sprawa? Najpierw jakies ponaglenia i inne .......y a dopiero po jakims czasie komornik? Np po roku o ile moze wzroznac kwota mandatu?
Dzieki za poomoc z gory
Odpowiedz cytując