Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2140
Stary 17.04.2011, 13:24
Genialna oprawa. Oby takich więcej pokazujących zakłamanie tego gówna.
A co do linku wrzuconego przez 7 kotów....jestem w szoku. Jakim cudem ktoś może płodzić takie...nawet nie wiem jak to nazwać...
Tak idiotka (nie będę różnił się sposobem wypowiedzi od autorki tego tesktu) w dupie była, gówno widziała, a teraz się mądrzy i jeszcze obraża zdecydowaną większosć normalnych kibiców mówiąc o nich "matoły", "hołota"..to jest po prostu skandal!

masada napisał(a):
Obciążanie człowieka za czyny jego ojca czy brata to przejaw zbydlęcenia lub głupoty, jak tego nie rozumiecie, to nara, bo tu nie ma o czym gadać w takim razie.
W wielu krajach, między innymi w Albanii obowiązuje prawo Vendetty - za czyny ojca odpowiada kilka pokoleń po nim. I nie mają z tym żadnego problemu...
Ostatnio edytowane przez rafalek : 17.04.2011 o godz. 13:48.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując