Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 17.04.2011, 13:08
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Lenczyk to także facet ostrożny co pokazał w meczu przeciw Wiśle, gdy sam prowadził Bełchatów grajacy wówczas o mistrzostwo. Zawodnikom Bełchatowa na odprawie wciskał, że Wisła zawsze jest wielka i trzeba grac ostrożnie czym sparaliżował ich grę i zasłużenie przegrał tracąc szansę na mistrzostwo.
Maaskant zaś to lis jeszcze chytrzejszy i jesli nie bedziemy mielii pecha jak z Koroną t możemy spokojnie wygrać.
W sezonie kiedy Bełchatów walczył o mistrzostwo ( sezon 2006/2007 ) wygrał w Krakowie 4:2

W tymże meczu przerwana została nasza passa 73 nieprzegranych meczów u siebie.
Odpowiedz cytując