Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 17.04.2011, 12:26
Ja jestem pewien, że z meczu na mecz będziemy grać coraz lepiej.
Powoli zauważamy rękę Maaskanta i umiejętności nowo pozyskanych graczy.
Jeśli w tym okienku zakupimy 5 piłkarzy, z których wypali przynajmniej trzech to możemy pograć coś w Lidze Europejskiej.

Trzeba ściągnąć całą obroną tj środkowego, prawego i lewego obrońce, środkowego pomocnika w miejsce Jirsaka i drugiego napastnika mogącego grać również na prawym skrzydle.
Odpowiedz cytując