Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10943
Stary 17.04.2011, 11:42
Kibice Legii przeszli daaaallleeeką drogę od meczu z Arsenalem, który jak pamiętamy potraktowali na poważnie , a która doprowadziła ich do obecnego punktu. Po takiej amplitudzie potrzebny jest im spokój, wyciszenie oraz długotrwała rehabilitacja. Trzeba zrozumiec ich stan psychiczny.
Odpowiedz cytując