Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 17.04.2011, 11:19
Panowie, my zremisowaliśmy z beznadziejną Koroną. Slask to obecnie o klasę lepsza drużyna od Korony. U nas nie potrafiliśmy z nimi wygrać, na wyjeździe będzie jeszcze trudniej o 3 pkt.

Bądźmy jednak dobrej myśli. Jagiellonia powinna zdobyć 3 pkt w następnej kolejce. My nie możemy przegrać, bo będzie nerwówka.
Odpowiedz cytując