|
Panowie, my zremisowaliśmy z beznadziejną Koroną. Slask to obecnie o klasę lepsza drużyna od Korony. U nas nie potrafiliśmy z nimi wygrać, na wyjeździe będzie jeszcze trudniej o 3 pkt.
Bądźmy jednak dobrej myśli. Jagiellonia powinna zdobyć 3 pkt w następnej kolejce. My nie możemy przegrać, bo będzie nerwówka.
|