Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.04.2011, 10:48
Jeśli Śląsk wygra z Koroną, to będzie nam ciężko wygrać, już nie mówiąc o remisie. A mówienie, że Śląsk słabo zaczyna grać, po słabszym meczu z Widzewem, to lekka ignorancja. Póki co Śląsk świetnie gra z czołówką tabeli. Wykorzystują bez skrupułów błędy drużyn przeciwnych, zwłaszcza w obronie. A tych nam nie brakuje...

Nie nakręcajcie się tą małą przewagą, bo jeszcze jest 24pkt do zdobycia. Więc wszystko się może zdarzyć.
Odpowiedz cytując