|
Jeśli Śląsk wygra z Koroną, to będzie nam ciężko wygrać, już nie mówiąc o remisie. A mówienie, że Śląsk słabo zaczyna grać, po słabszym meczu z Widzewem, to lekka ignorancja. Póki co Śląsk świetnie gra z czołówką tabeli. Wykorzystują bez skrupułów błędy drużyn przeciwnych, zwłaszcza w obronie. A tych nam nie brakuje...
Nie nakręcajcie się tą małą przewagą, bo jeszcze jest 24pkt do zdobycia. Więc wszystko się może zdarzyć.
|