Wyświetl pojedynczy post
Jurand
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5500
Stary 17.04.2011, 10:29
Chyba jednak nie. Jesli myślę o tym samym meczu, to to było 19 maja 2001, jak już w zasadzie mieliśmy pewne mistrzostwo.
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=4364
Według wikipedii
http://pl.wikipedia.org/wiki/Orlen_P%C5%82ock#Trenerzy
trenerem Orlenu był wtedy niejaki Andrzej Wiśniewski

A mecz z Amicą (jeśli to o ten chodzi) był kolejkę później. Tylko nie wiem czemu mielibyśmy go kupować/sprzedawać, bo mistrzostwo było prawie pewnie, a Amica o nic nie grała już.
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=4377
Ostatnio edytowane przez Jurand : 17.04.2011 o godz. 10:32.
Odpowiedz cytując