Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1375
Stary 17.04.2011, 10:28
SeQ napisał(a):Wyświetl post
Ale co tu trzeba dodawać? Wszystko przecież widać wyraźnie na załączonym przez Ciebie obrazku.

Konkrety:
- wynik meczu został przez PZPN anulowany,
- Wisła pozbyła się większości piłkarzy, którzy maczali palce w procederze ustawienia tego spotkania,
- w związku z powyższym, w następnym sezonie w naszym zespole grali zawodnicy, którzy nie nadawali się na ten poziom, co poskutkowało spadkiem do II ligi.

P!
Wisła została też ukarana przez PZPN punktami ujemnymi na rozpoczęcie nowej rundy.
Odpowiedz cytując