Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5499
Stary 17.04.2011, 09:43
bozar napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się że Bajor poleciał z tym do gazet.
Pamiętam sam mecz (bardzo dziwny..) i awanturę jaką po nim wywołała Wybiórcza. Przez te lata wierzyłem że może to była jedynie prowokacja ale w świetle obecnych wydarzeń.. aż włos się na karku jeży. Niestety obawiam się że ówczesna drużyna mogła faktycznie mieć coś za paznokciami, nie wiem ilu z was pamięta taki dziwny mecz ligowy u nas z Orlenem (chyba nawet w tej samej rundzie co wspomniany mecz z Amiką).. patrząc na boisko aż ciężko było uwierzyć że nasi grają u siebie na Reymonta. Tak kiepsko i nieporadnie grali z outsiderem ligi..

Wracając do teraźniejszości - nie widzę innej opcji jak to że Rysiu usłyszy od naszego klubu bye-bye.
Nie jestem w 100% pewien ale bardzo możliwe, że trenerem Orlenu był wtedy Albin M. Jak ktoś może to niech potwierdzi albo zaprzeczy
Odpowiedz cytując