Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3657
Stary 17.04.2011, 08:29
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Nie masz racji ponieważ sam Wilk po meczu powiedział ,że te uwagi były do niego.



Ja słyszałem to co mówił i nieco inaczej to interpretuje od Ciebie. Owszem pretensje Maskanta dotyczyły tego by Czarek wyżej podchodził ale w tych sytuacjach Wilk popełniał błędy bo był źle ustawiony na boisku , nie był tam gdzie być powinien , jak ofensywa podchodzi wyżej to zawodnicy odpowiedzialni za defensywę również a zwłaszcza defensywny pomocnik , Czarek dostawał opieprz ponieważ źle realizował taktykę w tamtym momencie,( Cikosowi też czasami się obrywa za to i wtedy po nim nieźle jedziecie ). Tłumaczenie że trener kazał mu włączać się częściej do ofensywy jest wg mnie nieco błędne ponieważ w tych sytuacjach on powinien być wyżej i to że nie był było jego błędem aczkolwiek zagrał dobry mecz choć musi prezentować się jeszcze lepiej i jeszcze lepiej wywiązywać wszystkie założenia taktyczne jeśli chce na stałe wskoczyć do pierwszej 11 i myślę że jest w stanie to zrobić.
Ale się uczepiliście tego Wilka. Przekazywanie w trakcie meczu uwag przez trenera to normalna rzecz. Moim zdaniem Wilk zagrał bardzo dobry mecz, polecam obejrzeć sobie ponownie i ocenić jego grę na chłodno.
A podobne uwagi w trakcie meczu trener kierował do... Meliksona, który był bezsprzecznie najlepszą postacią na boisku.
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując