Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#411
Stary 17.04.2011, 03:03
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Sobol ikoną Wisły jest i to nie podlega dyskusji. Ale...
Należy zadac sobie pytanie jaką formę prezentował Sobol będąc w Czarka wieku. Sprawdził ktoś z piszących na forum? Kiedy Sobol wypłynął na szersze wody? (repra i puchary) Radek przeszedł do Wisły w 2005 roku mając lat 29. Dopiero wtedy stał się cenionym ligowcem i reprezentantem kraju. Wilk ma 25 lat. Co robił i gdzie był Sobol mając 25 lat? Odpowiem za was. Grał w Wiśle Płock czyli klubie przeciętnym. Nikt nie myślał wtedy aby powoływac go do reprezentacji a przypomne że Wilk nie tylko pełnił w piątek funkcje kapitana zespołu przyszłego mistrza Polski ale również jest w szerokiej kadrze Smudy z realnymi szansami na występ na EURO 2012. Już teraz jest lepszym DPŚ niż Murawski, Sobolewski czy Vrdoljak. Więc pomyślcie nad tym zanim porównacie Radka do Czarka
Amen, bracie Amen. Nie pozostaje mi nic innego, jak podpisać się pod tymi jakże trafnymi spostrzeżeniami.
Odpowiedz cytując