PANDEM0NIUM napisał(a):

Sobol ikoną Wisły jest i to nie podlega dyskusji. Ale...
Należy zadac sobie pytanie jaką formę prezentował Sobol będąc w Czarka wieku. Sprawdził ktoś z piszących na forum? Kiedy Sobol wypłynął na szersze wody? (repra i puchary) Radek przeszedł do Wisły w 2005 roku mając lat 29. Dopiero wtedy stał się cenionym ligowcem i reprezentantem kraju. Wilk ma 25 lat. Co robił i gdzie był Sobol mając 25 lat? Odpowiem za was. Grał w Wiśle Płock czyli klubie przeciętnym. Nikt nie myślał wtedy aby powoływac go do reprezentacji a przypomne że Wilk nie tylko pełnił w piątek funkcje kapitana zespołu przyszłego mistrza Polski ale również jest w szerokiej kadrze Smudy z realnymi szansami na występ na EURO 2012. Już teraz jest lepszym DPŚ niż Murawski, Sobolewski czy Vrdoljak. Więc pomyślcie nad tym zanim porównacie Radka do Czarka
|
Amen, bracie Amen. Nie pozostaje mi nic innego, jak podpisać się pod tymi jakże trafnymi spostrzeżeniami.