Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 16.04.2011, 23:44
Nie rozumiem czego chcecie do Jirsaka, idealnie wpisuje się w Nasze obecne ustawienie (nie w ostatnim meczu co prawda z powodu Meliksona nie w środku tylko na skrzydle). Jirsak ma biegać od pola karnego do pola karnego i wspomagać w obronie i ataku, jest lącznikiem pomiędzy formacją atatku i obrony i z tych zadań wywiązuje się doskonale. I potrafi kontrolować tempo gry. Wszystkie ekstra podania do przodu (otwierające droge do bramki) to już wartość dodana, Melikson jest rozliczany za stworzone sytuacje, a nie Jirsak.
Odpowiedz cytując