Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3652
Stary 16.04.2011, 23:24
Jonasz napisał(a):Wyświetl post
podczas relacji w C+ reporter, który był przy ławkach rezerwowych mówił, że Maaskant miał bardzo dużo uwag do Wilka podczas gry i niezadowolony pokrzykiwał do niego. Prawdopodobnie trener wie troszkę więcej niż my i dlatego Sobol jak nie kartek i jest zdrowy, to gra w pierwszym składzie.
Ja jeszcze tylko na miejscu Maaskanta wziął po treningu Chaveza, 30 piłek i kazał mu do znudzenia wyprowadzać w boisko piłkę z różnych pozycji i z różnych podań. To jest masakra, żeby zawodowy piłkarz i reprezentant swojego kraju, w taki sposób wykonywał podstawowy element gry.
O uwagach Maaskanta do Wilka powiedział komentator który jak się okazało po meczu źle zintepretował zachowanie naszego trenera. Jego uwagi nie odtyczyły gry Wilka...
Odpowiedz cytując