Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#408
Stary 16.04.2011, 23:21
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie nie - zgodna z tym co działo się na boisku. Cezary wcale nie grał jakiegoś wielkiego meczu... Ja przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na jeden fakt - Wilk może zastąpić Sobola będącego w formie takiej jak teraz. Niestety jeżeli porównasz Czarka z Sobolem w najlepszej formie wypadnie On przy nim dość blado. A przecież wszyscy chcielibyśmy by w miejsce starzejącego się Sobola przyszedł ktoś lepszy lub równy jemu.

Poza tym jak dla mnie Sobol nawet teraz daje zespołowi więcej niż Wilk - ale to już subiektywna opinia i z nią zgadzać się wcale nie musisz.
Sobol ikoną Wisły jest i to nie podlega dyskusji. Ale...
Należy zadac sobie pytanie jaką formę prezentował Sobol będąc w Czarka wieku. Sprawdził ktoś z piszących na forum? Kiedy Sobol wypłynął na szersze wody? (repra i puchary) Radek przeszedł do Wisły w 2005 roku mając lat 29. Dopiero wtedy stał się cenionym ligowcem i reprezentantem kraju. Wilk ma 25 lat. Co robił i gdzie był Sobol mając 25 lat? Odpowiem za was. Grał w Wiśle Płock czyli klubie przeciętnym. Nikt nie myślał wtedy aby powoływac go do reprezentacji a przypomne że Wilk nie tylko pełnił w piątek funkcje kapitana zespołu przyszłego mistrza Polski ale również jest w szerokiej kadrze Smudy z realnymi szansami na występ na EURO 2012. Już teraz jest lepszym DPŚ niż Murawski, Sobolewski czy Vrdoljak. Więc pomyślcie nad tym zanim porównacie Radka do Czarka
Odpowiedz cytując