Wyświetl pojedynczy post
partyzant1983
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: w sercu Prądnik Czerwony aktulanie oświecenia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 16.04.2011, 22:55
otwarłem 0,7 l i jakiś taki niesmak mam... drinki dobre... to chyba mecz nie bardzo... ehhh
Odpowiedz cytując