Temat
:
Otwieramy czteropak. Real - Barca.
Wyświetl pojedynczy post
partyzant1983
Member
Od: 01.2010
Skąd: w sercu Prądnik Czerwony aktulanie oświecenia
Offline
#
37
16.04.2011, 22:55
otwarłem 0,7 l i jakiś taki niesmak mam... drinki dobre... to chyba mecz nie bardzo... ehhh
partyzant1983
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do partyzant1983
Znajdź inne posty napisane przez partyzant1983