Wyświetl pojedynczy post
Jonasz
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3648
Stary 16.04.2011, 22:33
podczas relacji w C+ reporter, który był przy ławkach rezerwowych mówił, że Maaskant miał bardzo dużo uwag do Wilka podczas gry i niezadowolony pokrzykiwał do niego. Prawdopodobnie trener wie troszkę więcej niż my i dlatego Sobol jak nie kartek i jest zdrowy, to gra w pierwszym składzie.
Ja jeszcze tylko na miejscu Maaskanta wziął po treningu Chaveza, 30 piłek i kazał mu do znudzenia wyprowadzać w boisko piłkę z różnych pozycji i z różnych podań. To jest masakra, żeby zawodowy piłkarz i reprezentant swojego kraju, w taki sposób wykonywał podstawowy element gry.
Odpowiedz cytując