Temat
:
Otwieramy czteropak. Real - Barca.
Wyświetl pojedynczy post
mati88
Member
Od: 03.2006
Skąd: Kraków NH
Offline
#
31
16.04.2011, 22:19
jaka czerwona kartka o co chodzi (może i jestem trochę naj***ny- rodzinna uroczystość) ale to nie był faul na czerwo. Karny ok zgodzę się ale nie kartka. Sędzie anty-bohater pierwszego planu.
mati88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mati88
Znajdź inne posty napisane przez mati88