Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#407
Stary 16.04.2011, 21:54
Baala napisał(a):Wyświetl post
Fajnie to wyglądało. Iście Barcelońsko.


No ta akcja co Genkov nie wykorzystał to mi wlasnie akcje Barcy przypominala.

Zaczyna mi sie podobac ta gra kombinacyjna,duza wymiana pozycjii i podan.Melikson tutaj króluje bo on praktycznie co akcja to jest na inne pozycjji.Wogole strasznie lubie patrzec na jego gre,i tylko czekam zeby dostał piłke.Super sie go oglada
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując