Baala napisał(a):

|
Fajnie to wyglądało. Iście Barcelońsko.
|
No ta akcja co Genkov nie wykorzystał to mi wlasnie akcje Barcy przypominala.
Zaczyna mi sie podobac ta gra kombinacyjna,duza wymiana pozycjii i podan.Melikson tutaj króluje bo on praktycznie co akcja to jest na inne pozycjji.Wogole strasznie lubie patrzec na jego gre,i tylko czekam zeby dostał piłke.Super sie go oglada
