Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12581
Stary 16.04.2011, 20:49
Drozd napisał(a):Wyświetl post
No to musicie wszystko zwalić na Kaczyńskiego. Powtarzajcie, że opozycja rzuca wam kłody pod nogi, doradzali spece od public relations. "
Dzisiaj w sklepie pani kasjerka powiedziała mi tak a'propo dowcip który uważam za całkiem niezły:
Tusk wyładowuje w supermarkecie w kasie zakupy ale w koszyku zostawia wina. Pani kasjerka zdziwiona pyta premiera: "A wina?" Na co Donio: "A wina Kaczyńskiego" .