Drozd napisał(a):

|
No to musicie wszystko zwalić na Kaczyńskiego. Powtarzajcie, że opozycja rzuca wam kłody pod nogi, doradzali spece od public relations. "
|
Dzisiaj w sklepie pani kasjerka powiedziała mi tak a'propo dowcip który uważam za całkiem niezły:
Tusk wyładowuje w supermarkecie w kasie zakupy ale w koszyku zostawia wina. Pani kasjerka zdziwiona pyta premiera: "A wina?" Na co Donio: "A wina Kaczyńskiego"

.