Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#405
Stary 16.04.2011, 20:26
WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):Wyświetl post
No tak rozsądna, bo zgodna z twoją.
Nie nie - zgodna z tym co działo się na boisku. Cezary wcale nie grał jakiegoś wielkiego meczu... Ja przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na jeden fakt - Wilk może zastąpić Sobola będącego w formie takiej jak teraz. Niestety jeżeli porównasz Czarka z Sobolem w najlepszej formie wypadnie On przy nim dość blado. A przecież wszyscy chcielibyśmy by w miejsce starzejącego się Sobola przyszedł ktoś lepszy lub równy jemu.

Poza tym jak dla mnie Sobol nawet teraz daje zespołowi więcej niż Wilk - ale to już subiektywna opinia i z nią zgadzać się wcale nie musisz.
Odpowiedz cytując