|
kreseq - Człowieku, czego Ty oczekujesz od ludzi tutaj? No już nie rób z siebie nie wiadomo jak charakternego typa. To fakt, drugorzędna sprawa jak gra rywal moja drużyna najważniejsza, ale wyniki innych to jest coś automatycznego, każdy się też jara w mniejszym lub większym stopniu innymi meczami nie tylko swoimi a już tym bardziej jak mecz jest kogoś dwojga z trójki Legia - Wisła - Lech.
I potrzeba bardzo dużo czasu, bo ktoś w tej lidze grał regularnie naprawdę ponad stan. Dopiero wtedy nie będzie w pucharach 'płaczu'.
|