Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#402
Stary 16.04.2011, 19:52
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Sobol w formie to gracz o klasę lepszy od Wilka
No właśnie. Kluczowym jest zadanie sobie pytania, kiedy Radek był ostatnio w formie ?
Tak, żeby zagrać powtarzalnie dwa mecze pod rząd na wysokim poziomie.
Od siedzenia na ławie Czarek się nie tylko nie rozwinie, ale cofnie.

Zagrać powinien ten, który jest w lepszej dyspozycji przed meczem.
Odpowiedz cytując