serek.c2 napisał(a):

|
Sobol w formie to gracz o klasę lepszy od Wilka
|
No właśnie. Kluczowym jest zadanie sobie pytania, kiedy Radek był ostatnio w formie ?
Tak, żeby zagrać powtarzalnie dwa mecze pod rząd na wysokim poziomie.
Od siedzenia na ławie Czarek się nie tylko nie rozwinie, ale cofnie.
Zagrać powinien ten, który jest w lepszej dyspozycji przed meczem.