Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10922
Stary 16.04.2011, 19:52
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie nadymaj się tak kolego bo pękniesz

1. Polonia Bytom
2. Korona Kielce

My gubimy punkty remisami a Jagiellonia szczęśliwie wygrywa....
Nie prosiłem Cię o przypomnienie z kim straciliśmy punkty, ale odniosę się do tych meczy. Z Polonia faktycznie graliśmy pytę i remis zasłużony, a z Koroną jak niefartownie straciliśmy punkty to nie będę się wypowiadał. Szkoda, że nie wspomniałeś o Widzewie i Jadze gdzie wcale nie graliśmy brasiliany ale zdobyliśmy w obu meczach 3pkt, a wczoraj rozegraliśmy zdecydowanie najlepszy mecz tej rundy i forma rośnie.
Odpowiedz cytując