Ogryzek napisał(a):

Nie nadymaj się tak kolego bo pękniesz
1. Polonia Bytom
2. Korona Kielce
My gubimy punkty remisami a Jagiellonia szczęśliwie wygrywa....
|
Nie prosiłem Cię o przypomnienie z kim straciliśmy punkty, ale odniosę się do tych meczy. Z Polonia faktycznie graliśmy pytę i remis zasłużony, a z Koroną jak niefartownie straciliśmy punkty to nie będę się wypowiadał. Szkoda, że nie wspomniałeś o Widzewie i Jadze gdzie wcale nie graliśmy brasiliany ale zdobyliśmy w obu meczach 3pkt, a wczoraj rozegraliśmy zdecydowanie najlepszy mecz tej rundy i forma rośnie.