Wyświetl pojedynczy post
WIELKI_CZŁOWIEK
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: i tak nie wiecie gdzie to jest

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#401
Stary 16.04.2011, 19:51
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie rozsądna ocena występu Wilka
Martwi mnie również Chavez - poza siłą brakuje mu chyba wszystkiego. Jest mało zwrotny, wolny a do tego wprost tragiczny przy próbach wyprowadzania piłki. Wcale tak bardzo nie upierałbym się przy jego zakupie - na miejscu Stana rozglądałbym się za kimś dużo lepszym.
No tak rozsądna, bo zgodna z twoją.Z Sobolem w składzie Wisła nie panuje nad środkiem pola, na ten moment jest dużo gorszy od Wilka. Zachowanie Radka bardzo często jest karygodne, wiele razy osłabił Wisłę głupio łapiąc czerwone kartki, runda jesienna w jego wykonaniu była tragiczna. Sivakov i Wilk ich dwóch chciałbym znów zobaczyć w następnym meczu, cięcie równo z trawą to nie jedyna cecha którą musi mieć defensywny pomocnik, darcie twarzy to nie jedyna cecha którą musi mieć dobry kapitan.
czy świat sie zmieni gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w....ieni?!?!
Imagine there's no countries. It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too.
Odpowiedz cytując