serek.c2 napisał(a):

Wreszcie rozsądna ocena występu Wilka
Martwi mnie również Chavez - poza siłą brakuje mu chyba wszystkiego. Jest mało zwrotny, wolny a do tego wprost tragiczny przy próbach wyprowadzania piłki. Wcale tak bardzo nie upierałbym się przy jego zakupie - na miejscu Stana rozglądałbym się za kimś dużo lepszym.
|
No tak rozsądna, bo zgodna z twoją.Z Sobolem w składzie Wisła nie panuje nad środkiem pola, na ten moment jest dużo gorszy od Wilka. Zachowanie Radka bardzo często jest karygodne, wiele razy osłabił Wisłę głupio łapiąc czerwone kartki, runda jesienna w jego wykonaniu była tragiczna. Sivakov i Wilk ich dwóch chciałbym znów zobaczyć w następnym meczu, cięcie równo z trawą to nie jedyna cecha którą musi mieć defensywny pomocnik, darcie twarzy to nie jedyna cecha którą musi mieć dobry kapitan.