Ogryzek napisał(a):

Nie nadymaj się tak kolego bo pękniesz
1. Pamiętam poprzedni sezon jak Amica nie miała prawa nas dogonić.... i dogoniła (pamiętasz?)
2. Wystarczy że w meczu ze Śląskiem Genkov złamie nogę (tfu tfu) a w następnym skasują Meliskona.... i kwiczymy do końca sezonu.
|
ad1. Nie porównuj z poprzednim sezonem, w którym graliśmy 30 meczy wyjazdowych (bo te w Sosnowcu i na SS trudno nazwać domowymi, a w nich traciliśmy w cholerę punktów).
ad2. Równie dobrze można spekulować, że na R22 znajdą kolejny niewybuch który pierd....e tak, że stracimy całą drużynę włącznie z masażystą.