Cytat:
Nie nadymaj się tak kolego bo pękniesz
1. Pamiętam poprzedni sezon jak Amica nie miała prawa nas dogonić.... i dogoniła (pamiętasz?)
|
koleś rok temu, to Lech nas gonił! powtarzam to, gonił, wygrywał wszystko
kto, pokaż mi kto wygrywa wszystko w tej lidze ? Lech raz na 3 kolejki, Jaga moze jak zmorduje dziś bedzie miala 2 zwyciestwa na wiosne, Lechia gra piach (ostatnie 2 mecze koszmarne), Śląsk gra okej, ale ma olbrzymią stratę, o Legii z szacunku do obecnych tu Warszawiaków nie będe wspominał. To kogo się boisz? Wiem że tabela jest taka że 3 od konca druzyna ma szanse na mistrza,ale prosze Cie, oni by musieli wygrać wszystkie mecze do końca- WSZYSTKIE, a jak jest każdy widzi. Co innego już świętować, a co innego być zaślepionym pesymistą. Pozdrawiam