Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10915
Stary 16.04.2011, 19:37
Cytat:
Nie nadymaj się tak kolego bo pękniesz

1. Pamiętam poprzedni sezon jak Amica nie miała prawa nas dogonić.... i dogoniła (pamiętasz?)


koleś rok temu, to Lech nas gonił! powtarzam to, gonił, wygrywał wszystko

kto, pokaż mi kto wygrywa wszystko w tej lidze ? Lech raz na 3 kolejki, Jaga moze jak zmorduje dziś bedzie miala 2 zwyciestwa na wiosne, Lechia gra piach (ostatnie 2 mecze koszmarne), Śląsk gra okej, ale ma olbrzymią stratę, o Legii z szacunku do obecnych tu Warszawiaków nie będe wspominał. To kogo się boisz? Wiem że tabela jest taka że 3 od konca druzyna ma szanse na mistrza,ale prosze Cie, oni by musieli wygrać wszystkie mecze do końca- WSZYSTKIE, a jak jest każdy widzi. Co innego już świętować, a co innego być zaślepionym pesymistą. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując