|
naprawdę tak boisz się o te mecze? patrząc na formę tych zespołów obawiam się tylko o remis ze Śląskiem, ewentualnie z Amicą...
tak w ogóle to o czym tu dyskutować?! Jak chcemy być mistrzami to takie mecze trzeba wygrywać i nie ma w ogóle tematu. Co by to był za mistrz, gdybyśmy mieli uciułać w tych meczach parę punktów i prosić Jagę o wtopę. To my jesteśmy Wisła!
Powód: bo pierdzielicie
Ostatnio edytowane przez zdzichu411 : 16.04.2011 o godz. 19:29.
|