Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
10909
16.04.2011, 19:13
dokładnie, Jaga i tak nas nie dogoni, a z drugiej strony nawet się im troche to drugie miejsce należy. Taka liczba punków jest świetna, nie pozwala na dekoncentracje, ale i nie spina bez powodu. Jeszcze trochę punktów i będzie po krzyku ;]
zdzichu411
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zdzichu411
Znajdź inne posty napisane przez zdzichu411