Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10909
Stary 16.04.2011, 19:13
dokładnie, Jaga i tak nas nie dogoni, a z drugiej strony nawet się im troche to drugie miejsce należy. Taka liczba punków jest świetna, nie pozwala na dekoncentracje, ale i nie spina bez powodu. Jeszcze trochę punktów i będzie po krzyku ;]
Odpowiedz cytując