Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#399
Stary 16.04.2011, 19:11
Wreszcie rozsądna ocena występu Wilka - na chwilę obecną środek pola nadal powinien być ustawiany z Sobolem jako defensywnym pomocnikiem. Czarek jest jak dla mnie nieco lepszym niż średnia krajowa pomocnikiem, dobrym graczem by od czasu do czasu zastąpić Sobola, na pewno jednak nie człowiekiem, który zastąpi Radka. Sobol w formie to gracz o klasę lepszy od Wilka - a przecież Cezary wcale młodym graczem nie jest (niestety nadal niektórzy go tak postrzegają...) i o jakimś gigantycznym rozwoju tego piłkarza raczej nie możemy myśleć.

Martwi mnie również Chavez - poza siłą brakuje mu chyba wszystkiego. Jest mało zwrotny, wolny a do tego wprost tragiczny przy próbach wyprowadzania piłki. Wcale tak bardzo nie upierałbym się przy jego zakupie - na miejscu Stana rozglądałbym się za kimś dużo lepszym.
Odpowiedz cytując