Naprawdę tak przejmujecie się Jagą? Popatrzcie na tabele: 13. Widzew ma 5pkt straty do 3. Lechii, czyli mniej niż My będziemy mieli nad ekipą Probierza nawet jak wygra w Lubinie! Osobiście uważam, że 6pkt przewagi nad wiceliderem to optymalna ilość, bo nie trzeba obgryzać paznokci oglądając się na innych, a zachowując te 6pkt przewagi dojdzie do tego, że meczem na łazienkowskiej w 28 kolejce będziemy mogli sobie zapewnić tytuł mistrzowski. A to ma smaczek

Po za tym chyba pamiętacie jak świeżo upieczeni mistrzowie pojechaliśmy na przedostatni mecz ligowy do warszawki i dostaliśmy baty 1:5

?