Blaszczu16 napisał(a):

Ale ta Legia jest żałosna. Ich miejsce w tabeli nie odzwierciedla prawdziwej siły. Powinni okupować dolne rejony tabeli. Psim swędem wygrywali swoje mecze tym sezonie i ze świecą szukać takiego spotkania w którym byliby zdecydowanie lepsi od przeciwnika.
...
O ile z Lecha w Wiśle widziałbym Rudnevsa, Kriwca i Stilicia, o tyle z Warszawy żadnego nie chciałbym przy R22 nawet za darmo.
|
Daj już spokój, bo nasze miejsce także nie jest adekwatne do formy. Nasza gra jako tako mogła się podobać dopiero od 2 spotkań. Na 22 rozegrane do tej pory to trochę mało. Po prostu Wisła i Legia były/są słabe, ale to Wisła jako pierwsza się przebudziła i gra wygląda z każdym meczem lepiej. Widać praca z Maskaantem zaczyna powodować, że z tej mąki może być chleb.
Karherop napisał(a):

Spokojnie Smuda po prostu chce, aby "liga była ciekawsza".