Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10901
Stary 16.04.2011, 18:37
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Ale ta Legia jest żałosna. Ich miejsce w tabeli nie odzwierciedla prawdziwej siły. Powinni okupować dolne rejony tabeli. Psim swędem wygrywali swoje mecze tym sezonie i ze świecą szukać takiego spotkania w którym byliby zdecydowanie lepsi od przeciwnika.

...

O ile z Lecha w Wiśle widziałbym Rudnevsa, Kriwca i Stilicia, o tyle z Warszawy żadnego nie chciałbym przy R22 nawet za darmo.
Daj już spokój, bo nasze miejsce także nie jest adekwatne do formy. Nasza gra jako tako mogła się podobać dopiero od 2 spotkań. Na 22 rozegrane do tej pory to trochę mało. Po prostu Wisła i Legia były/są słabe, ale to Wisła jako pierwsza się przebudziła i gra wygląda z każdym meczem lepiej. Widać praca z Maskaantem zaczyna powodować, że z tej mąki może być chleb.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/celebrities/1,96...ac_Skorzy.html

'tylko u nas się zwalnia trenera po jednym nieudanym meczu '


wiem jedno , gdyby Smuda miał konto na tym forum , już dawno dostałby bana
Spokojnie Smuda po prostu chce, aby "liga była ciekawsza".
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 16.04.2011 o godz. 18:39.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując